O naszej firmie

SOLVE ELEKTRONIKA obecna jest na polskim rynku od 1996 roku. Siedziba firmy znajduje się w Tychach i stąd też od ponad 25 lat prowadzi swoją działalność, która na początku skupiała się na hurtowej sprzedaży części elektronicznych oraz całych podzespołów, a także ich dostarczaniem na zlecenie do firm produkcyjnych i zakładów pracy z różnych branż.

W 2007 roku włączyliśmy do swej oferty sprzedaż kamer CCTV oraz miniaturowych kamer z możliwością rejestracji obrazu i kamer IP. Na rynku rozpoznawalni jesteśmy jako sprawdzony dostawca podzespołów sprzętu elektronicznego. Posiadamy własny import.

Po zakończeniu działalności jako SOLVE Sp. z o.o., od 2013 roku nawiązaliśmy współpracę z uznanym producentem nowoczesnych serwerów telekomunikacyjnych firmą Slican i dystrybuujemy ich sprzęt na terenie województwa śląskiego.

Zaprojektujemy i wykonamy dla Twojej firmy inwestycje w obszarze nowoczesnych rozwiązań telekomunikacyjnych oraz monitoringu wizyjnego, a także doradzimy w zakresie doboru optymalnego sprzętu.

Nasza oferta skierowana jest zarówno do firm jak i jednostek publicznych. Zapraszamy do współpracy wszystkich chcących zrealizować swoje projekty w oparciu o nowoczesną technologię.

Napisz do nas

Na podstawie art. 32 ust 4 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych, zwane dalej RODO Państwa dane przetwarzane są tylko do celów kontaktowych i nie będą udostępniane innym podmiotom niż upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Dane będą przetwarzane tylko i wyłącznie do momentu zrealizowania celu, dla którego zostały zebrane. Administratorem podanych przez Panią/Pana danych osobowych za pomocą formularza kontaktowego jest Firma "SOLVE Elektronika" z siedzibą w ul. Edukacji 48 43-100 Tychy Wybierając drogę kontaktu z nami za pomocą formularza kontaktowego, jednocześnie wyraża Pani/Pan zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych takich jak: imię, nazwisko, nazwa firmy, adres mailowy i telefon. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Jeśli ktoś naruszy bezpieczeństwo Pana/Pani danych osobowych, przysługuje Panu/Pani prawo złożenia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. 
 
pozycjonowanie stron bielsko