Notice: Undefined index: menu_buk in /var/www/vhosts/solve.qlc.pl/nowa/tpl/top_menu_3.php on line 17

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/vhosts/solve.qlc.pl/nowa/tpl/top_menu_3.php on line 17

Notice: Undefined index: menu_buk2 in /var/www/vhosts/solve.qlc.pl/nowa/tpl/top_menu_3.php on line 33

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/vhosts/solve.qlc.pl/nowa/tpl/top_menu_3.php on line 33

TAXI

Centrale telefoniczne dla firmy taksówkarskiej

Skuteczna komunikacja i wysoka jakość świadczonych usług to kluczowe elementy, które decydują o efektywnym funkcjonowaniu każdej renomowanej firmy taksówkarskiej. Integracja sprawnych central telefonicznych od Slican z zaawansowanymi systemami do obsługi firm taksówkarskich to wyjątkowe połączenie dwóch fundamentalnych rozwiązań niezbędnych dla pełnej efektywności przedsiębiorstwa.

Nasze centrale teleinformatyczne Slican, charakteryzujące się otwartymi protokołami, umożliwiają bezproblemową integrację z różnorodnymi systemami obsługi firm taksówkarskich. Zróżnicowana oferta central Slican, takich jak Slican NCP, Slican IPL-256, Slican IPM-032, Slican IPU-14 i inne, dostarcza możliwość dostosowania rozwiązania do specyfiki oraz rozmiaru danej firmy taksówkarskiej.

Przy wykorzystaniu central Slican, przedsiębiorstwo może mieć pewność, że korzysta z najnowszych technologii, a jednocześnie gwarantowane jest dostosowanie do aplikacji specyficznych dla tej branży, co wpływa na wyższy poziom obsługi klienta. Zadowolenie każdego klienta, korzystającego z usług korporacji taksówkarskiej, ma bezpośredni wpływ na budowanie pozytywnego wizerunku firmy na rynku.

Funkcje, które stają się dostępne dzięki integracji z systemami Slican, obejmują:

  • identyfikowanie osoby dzwoniącej za pomocą numeru telefonu, umożliwiając szybki dostęp do danych klienta i historii jego zamówień;

  • monitorowanie połączeń oczekujących i kolejkowanie zgłoszeń, co zwiększa efektywność obsługi;

  • realizacja połączeń telefonicznych z poziomu danych kontaktowych klienta lub przy wykorzystaniu numeru telefonu przypisanego do konkretnego zlecenia;

  • umożliwienie łączenia rozmów między klientem a taksówką oraz taksówką a klientem, co wpływa na sprawną organizację przejazdów;

  • automatyczne wypełnianie zleceń klienta na bazie danych z poprzednich zamówień, co usprawnia pracę dyspozytora;

  • możliwość wysyłania SMS-ów do klientów z informacjami, takimi jak przyjęcie zlecenia czy dojazd taksówki na miejsce zlecenia;

  • możliwość nagrywania rozmów, co wpływa na monitorowanie jakości obsługi klienta;

  • blokowanie połączeń przychodzących z numerów znajdujących się na "czarnej liście";

  • oraz szereg innych funkcji, które zwiększają operacyjność firmy taksówkarskiej.

Aby w pełni korzystać z możliwości wynikających z integracji, może być konieczne uzyskanie odpowiednich licencji Slican. Przykładowe programy do obsługi firm taksówkarskich, współpracujące z serwerami Slican, obejmują: RT3000, Kombo, NetCabs i inne.

Inwestuj w zaawansowane rozwiązania Slican, aby nie tylko optymalizować procesy, ale także podnosić jakość świadczonych usług taksówkarskich. Dzięki integracji central telefonicznych z systemami obsługi firm taksówkarskich, staniesz się liderem w swojej branży.

 

Napisz do nas

Na podstawie art. 32 ust 4 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych, zwane dalej RODO Państwa dane przetwarzane są tylko do celów kontaktowych i nie będą udostępniane innym podmiotom niż upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Dane będą przetwarzane tylko i wyłącznie do momentu zrealizowania celu, dla którego zostały zebrane. Administratorem podanych przez Panią/Pana danych osobowych za pomocą formularza kontaktowego jest Firma "SOLVE Elektronika" z siedzibą w ul. Edukacji 48 43-100 Tychy Wybierając drogę kontaktu z nami za pomocą formularza kontaktowego, jednocześnie wyraża Pani/Pan zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych takich jak: imię, nazwisko, nazwa firmy, adres mailowy i telefon. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Jeśli ktoś naruszy bezpieczeństwo Pana/Pani danych osobowych, przysługuje Panu/Pani prawo złożenia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. 
 
pozycjonowanie stron bielsko