Notice: Undefined index: menu_buk in /var/www/vhosts/solve.qlc.pl/nowa/tpl/top_menu_3.php on line 17

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/vhosts/solve.qlc.pl/nowa/tpl/top_menu_3.php on line 17

Notice: Undefined index: menu_buk2 in /var/www/vhosts/solve.qlc.pl/nowa/tpl/top_menu_3.php on line 33

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/vhosts/solve.qlc.pl/nowa/tpl/top_menu_3.php on line 33

Służba zdrowia

Rozwiązania teleinformatyczne dla placówek medycznych

W dynamicznym środowisku medycznym, efektywna obsługa pacjentów jest priorytetem. Zastosowanie nowoczesnych technologii teleinformatycznych, takich jak integracja serwerów telekomunikacyjnych Slican z aplikacjami medycznymi, stanowi kluczowy element rozwoju placówek zdrowotnych. Te innowacyjne rozwiązania podnoszą jakość obsługi pacjentów, jednocześnie wspierając świadczone usługi medyczne.

Efektywna komunikacja i obsługa pacjentów:

 1. Zintegrowane systemy dla placówek medycznych:

  • Przychodnie, gabinety lekarskie oraz laboratoria coraz częściej korzystają z kompleksowych systemów teleinformatycznych. Oferują one kompleksowe wsparcie zarówno dla obsługi pacjentów, jak i dla pracowników medycznych.

 2. Efektywna komunikacja pacjent–jednostka medyczna:

  • Integracja serwerów telekomunikacyjnych Slican z aplikacjami medycznymi umożliwia błyskawiczny kontakt pacjentów z jednostkami medycznymi, a także przyspiesza i ułatwia komunikację między jednostką medyczną a pacjentami.

Wysoki standard leczenia i obsługi pacjentów:

 1. Zwiększony poziom obsługi pacjenta:

  • Wyższy standard obsługi pacjentów przekłada się na pozytywne opinie pacjentów o placówce. Skuteczna komunikacja staje się równie ważna, co wysoki standard leczenia.

 2. Transformacja placówki w nowoczesny ośrodek medyczny:

Zaawansowane funkcje integracji:

 1. Szybka rejestracja danych pacjenta:

  • Połączenie przychodzące automatycznie przekazuje dane pacjenta, umożliwiając błyskawiczną rejestrację lub aktualizację informacji o wizycie u lekarza.

 2. Dopasowanie numerów telefonów pacjentów:

  • Dynamiczne dopisywanie numerów telefonów pacjentów do bazy danych, nawet w przypadku nieznanych numerów, gwarantuje kompleksową i aktualną informację kontaktową.

 3. Sprawne zarządzanie połączeniami:

  • Możliwość zarządzania połączeniami telefonicznymi z poziomu aplikacji, eliminując konieczność ręcznego wybierania numerów.

Integracja dla wymagających:

 1. Dostosowanie do wielkości i specyfiki jednostki:

  • Aplikacje medyczne integrują się z różnymi serwerami Slican, takimi jak NCP, IPL-256, IPM-032, MAC-6400, CCT-1668/IP i CXS-0424, dostosowując się do specyfiki placówki medycznej.

 2. Niezawodność:

  • Wysoka niezawodność serwerów telekomunikacyjnych Slican spełnia najwyższe oczekiwania placówek medycznych.

 3. Nowa jakość obsługi pacjentów dzięki integracji:

  • Integracja wprowadza nową jakość w obsłudze pacjentów, jednocześnie zwiększając funkcjonalność systemów obsługujących placówki medyczne.

 

Napisz do nas

Na podstawie art. 32 ust 4 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych, zwane dalej RODO Państwa dane przetwarzane są tylko do celów kontaktowych i nie będą udostępniane innym podmiotom niż upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Dane będą przetwarzane tylko i wyłącznie do momentu zrealizowania celu, dla którego zostały zebrane. Administratorem podanych przez Panią/Pana danych osobowych za pomocą formularza kontaktowego jest Firma "SOLVE Elektronika" z siedzibą w ul. Edukacji 48 43-100 Tychy Wybierając drogę kontaktu z nami za pomocą formularza kontaktowego, jednocześnie wyraża Pani/Pan zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych takich jak: imię, nazwisko, nazwa firmy, adres mailowy i telefon. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Jeśli ktoś naruszy bezpieczeństwo Pana/Pani danych osobowych, przysługuje Panu/Pani prawo złożenia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. 
 
pozycjonowanie stron bielsko