Notice: Undefined index: menu_buk in /var/www/vhosts/solve.qlc.pl/nowa/tpl/top_menu_3.php on line 17

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/vhosts/solve.qlc.pl/nowa/tpl/top_menu_3.php on line 17

Notice: Undefined index: menu_buk2 in /var/www/vhosts/solve.qlc.pl/nowa/tpl/top_menu_3.php on line 33

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/vhosts/solve.qlc.pl/nowa/tpl/top_menu_3.php on line 33

Praca zdalna

Wygodna i efektywna komunikacja w pracy zdalnej

Optymalizuj pracę zdalną dzięki skutecznemu rozwiązaniu komunikacyjnemu: MessengerCTI, to aplikacja, która zapewnia wygodną i niezawodną komunikację głosową oraz tekstową dla użytkowników central telefonicznych Slican. Komunikator ten pozwala na płynną wymianę informacji, co zwiększa efektywność wirtualnej współpracy.

Ogranicz rozpraszanie swoich pracowników

Unikaj zakłóceń w pracy z innymi aplikacjami dzięki MessengerCTI,. Realizuj połączenia głosowe, wysyłaj wiadomości sms i prowadź czaty, niezależnie od tego, czy pracujesz na komputerze z systemem Windows, czy korzystasz z urządzenia mobilnego z systemem Android lub iOS. Dzięki temu rozwiązaniu, praca zdalna staje się jeszcze bardziej efektywna i sprawniejsza.

Mobilna praca zdalna

Dodatkowo, skorzystaj z usługi MobilePhone, aby zoptymalizować korzystanie z telefonu komórkowego lub domowego. Slican MobilePhone umożliwia korzystanie z urządzenia jak z telefonu firmowego, zintegrowanego z centralą Slican. Ta innowacyjna usługa zwiększa mobilność pracowników, a także efektywność wykorzystania zasobów komunikacyjnych w dowolnej organizacji, niezależnie od lokalizacji czy czasu.Wygodna komunikacja bez przeszkód.

Wykorzystaj MessengerCTI, i MobilePhone, aby podnieść wydajność i komfort pracy zdalnej.

 

Napisz do nas

Na podstawie art. 32 ust 4 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych, zwane dalej RODO Państwa dane przetwarzane są tylko do celów kontaktowych i nie będą udostępniane innym podmiotom niż upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Dane będą przetwarzane tylko i wyłącznie do momentu zrealizowania celu, dla którego zostały zebrane. Administratorem podanych przez Panią/Pana danych osobowych za pomocą formularza kontaktowego jest Firma "SOLVE Elektronika" z siedzibą w ul. Edukacji 48 43-100 Tychy Wybierając drogę kontaktu z nami za pomocą formularza kontaktowego, jednocześnie wyraża Pani/Pan zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych takich jak: imię, nazwisko, nazwa firmy, adres mailowy i telefon. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Jeśli ktoś naruszy bezpieczeństwo Pana/Pani danych osobowych, przysługuje Panu/Pani prawo złożenia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. 
 
pozycjonowanie stron bielsko