Notice: Undefined index: menu_buk in /var/www/vhosts/solve.qlc.pl/nowa/tpl/top_menu_3.php on line 17

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/vhosts/solve.qlc.pl/nowa/tpl/top_menu_3.php on line 17

Notice: Undefined index: menu_buk2 in /var/www/vhosts/solve.qlc.pl/nowa/tpl/top_menu_3.php on line 33

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/vhosts/solve.qlc.pl/nowa/tpl/top_menu_3.php on line 33

Infolinie IVR

Infolinie IVR to szybkie połączenia i sprawne kierowanie dzwoniących

Infolinie IVR w centralach Slican, gwarantują szybkie połączenia z wybranymi osobami oraz sprawną nawigację dzięki inteligentnym zapowiedziom słownym.

Samodzielna konfiguracja i rozbudowane systemy zapowiedzi

Dzięki systemowi Slican masz pełną kontrolę nad konfiguracją aż do 99 infolinii. Twórz i łącz je, budując rozbudowane systemy zapowiedzi zgodnie z potrzebami Twojego biznesu.

Możliwości infolinii IVR

  • Wybór opcji za pomocą klawiszy (DTMF): Zapewnij łatwą nawigację dla użytkowników dzięki możliwości wyboru opcji za pomocą klawiszy, zwiększając efektywność komunikacji. Przy użyciu klawiszy dzwoniący może uzyskać informacje albo połączenie z abonentem lub ich grupą.

  • Zapowiedź słowna: Użyj klarownych zapowiedzi słownych, aby podkreślić dostępność opcji i informacji. Dzwoniący do centrali zostanie skierowany na infolinię, gdzie usłyszy zapowiedź słowną

  • Interakcja podczas zapowiedzi: Zainicjuj interakcję z użytkownikami w trakcie zapowiedzi, zachęcając do aktywnego uczestnictwa, zadbaj o doświadczenie klienta.

  • Definicja działań za pomocą cyfr i symboli: Wykorzystaj różnorodność cyfr ( od 0 do 9) i symboli (* i # ) w celu zdefiniowania działań tj. połączyć z abonentem, grupą abonentów, kolejną zapowiedź, kolejną infolinię, numer skrócony. Dla wygodny można też wybrać numer wewnętrzny w czasie odsłuchiwania zapowiedzi.

  • Powtarzanie zapowiedzi: Zapewnij powtarzanie zapowiedzi, dla zwiększenia zrozumiałości. Zapowiedź odtworzy się ponownie, jeśli dzwoniący nie wybierze żadnego klawisza lub pomyli się

Infolinie IVR Slican są gotowe do pracy w każdym środowisku biznesowym, stanowiąc skuteczne narzędzie obsługi klienta.

 

Infolinie IVR dostępne są w serwerach Slican.

Napisz do nas

Na podstawie art. 32 ust 4 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych, zwane dalej RODO Państwa dane przetwarzane są tylko do celów kontaktowych i nie będą udostępniane innym podmiotom niż upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Dane będą przetwarzane tylko i wyłącznie do momentu zrealizowania celu, dla którego zostały zebrane. Administratorem podanych przez Panią/Pana danych osobowych za pomocą formularza kontaktowego jest Firma "SOLVE Elektronika" z siedzibą w ul. Edukacji 48 43-100 Tychy Wybierając drogę kontaktu z nami za pomocą formularza kontaktowego, jednocześnie wyraża Pani/Pan zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych takich jak: imię, nazwisko, nazwa firmy, adres mailowy i telefon. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Jeśli ktoś naruszy bezpieczeństwo Pana/Pani danych osobowych, przysługuje Panu/Pani prawo złożenia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. 
 
pozycjonowanie stron bielsko